Wandtegels | landelijke handvorm tegels oker geel mix 10x10-0,76m²


sinds 4-6-2025 18:59:17

Grote foto wandtegels landelijke handvorm tegels oker geel mix 10x10 0 76m doe het zelf en verbouw tegels Grote foto wandtegels landelijke handvorm tegels oker geel mix 10x10 0 76m doe het zelf en verbouw tegels
prijs: € 52,82
Locatie : Nunspeet  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Landelijke Handvorm Tegels 10x10 cm – Oker Geel Mix
Breng warmte, karakter en een authentieke sfeer in je interieur met onze landelijke handvorm tegeltjes in 10x10 cm , uitgevoerd in een prachtige oker geel mix . Deze keramische tegels zijn met de hand vervaardigd, wat zorgt voor een uniek en ambachtelijk uiterlijk. De variatie in tinten oker geel – van diep goudgeel tot zacht honingkleurig – geeft elke wand een levendig en warm effect.

De oneven randen en het subtiele reliëf versterken het landelijke karakter van deze tegels, waardoor ze perfect passen in rustieke keukens, sfeervolle badkamers of als opvallende achterwand in een landelijke of mediterrane stijl.
Kenmerken:


Afmeting: 10x10 cm



Kleur: Oker Geel Mix – verschillende tinten voor een natuurlijk kleurenspel



Stijl: Landelijk, ambachtelijk, rustiek



Afwerking: Oneven randen voor een authentieke uitstraling



Toepassing: Wandtegel voor keuken, badkamer, toilet, hal of accentmuur


Deze handvorm tegels zijn niet alleen stijlvol, maar ook duurzaam en onderhoudsvriendelijk. Ideaal voor wie zoekt naar een warme, natuurlijke uitstraling met een unieke touch .

Verpakt per doos van 0,76 m²

Deze tegels kunt u op de volgende manier verwerken:
Voorbehandelen:
Voor het aanbrengen van deze tegels dient u eerst het oppervlak vetvrij te maken. Daarna dient het te betegelen oppervlak te worden voorgestreken met Coba DPM800 voorstrijkmiddel voor zuigende ondergronden of met Coba DPM 810 voor niet zuigende ondergronden of tegel over tegel.
Welke lijm gebruiken:
Voor het verlijmen van wandtegels kunt u gebruik maken van Coba DTA220 pastalijm . Coba DTA220 pastalijm is geschikt voor het binnenshuis verlijmen van wandtegels en mozaïek op alle gebruikelijke ondergronden, zoals beton, kalkzandsteen, cement- en gipsgebonden pleisterwerk, cellenbeton, gipsblokken, gipskarton- en gipsvezelplaten, bouw- en isolatieplaten en bestaand tegelwerk. Met 16 kg kunt u afhankelijk van de lijmkam tussen de 6 en 10 m² verlijmen.
Afvoegen en kitten van de randen:
Om er voor te zorgen dat er geen water, vuil of beestjes tussen uw tegels komen moeten ze worden gevoegd. Het voegen kan met


Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 119729422 Meld aan Aanbodpagina