Appartement Visstraat in Den Bosch


sinds 10-6-2025 18:50:01


prijs: € 1295
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

1. U BENT EEN EXPAT EN WOONT OP DIT MOMENT NIET IN NEDERLAND
2. U WOONT IN NEDERLAND (NIET IN DEN BOSCH) EN UW HUIS IS VERKOCHT, GERENOVEERD, U GAAT SCHEIDEN ENZ.
Deze appartementen zijn ideaal voor één of twee bewoners en beschikken over een mooie open keuken en eetkamer, een comfortabele woon- en werkruimte en een tweepersoonsbed om te ontspannen aan het eind van een lange dag. De appartementen zijn (slechts) te huur voor maximaal 6 maanden.
Dit appartement heeft 2 verdiepingen, op de begane grond is er een hal met apart toilet. Een ruimte met wasmachine en droger.
Tevens vindt u een grote slaapkamer met douche en wastafel. Dit appartement beschikt tevens over een kleine patiotuin!
Op de eerste verdieping bevindt zich een aparte eetkamer of een kantoorruimte. In dit appartement is gebruik gemaakt van de oude keuken, wat erg mooi is en er geweldig uitziet. Er is een vaatwasser, kookplaat, koelkast en vriezer. Er komt veel licht binnen door het glazen plafond.
Een mooie combinatie van een gerenoveerd appartement met het gebruik van oude materialen.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 119750510 Meld aan Aanbodpagina