Appartement Burgemeester Gubbelsstraat in Roggel


sinds 5-7-2025 18:49:24


prijs: € 810
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

INDELING VAN HET APPARTEMENT
De centrale hal verbindt alle vertrekken met elkaar en biedt toegang tot onder meer de twee slaapkamers, badkamer, toiletruimte en woonkamer.
De woonkamer (ca. 32,6 m²) met open keuken is heerlijk licht dankzij de grote ramen aan de voorzijde. Vanuit hier heb je toegang tot twee inpandige bergingen (resp. ca. 1,4 m² en 1,5 m²), waarbij in één berging de cv-ketel is gesitueerd en in de andere berging bevinden zich de witgoedaansluitingen. Aan de woonkamer grenst de open keuken met lichte fronten en volop kastruimte. Je beschikt hier over diverse inbouwapparatuur waaronder een koelkast, vaatwasser, keramische kookplaat en een afzuigkap én je hebt directe toegang tot het balkon (ca. 4,4 m²). Het balkon is een fijne plek om bijvoorbeeld of even een frisse neus te halen.
Slaapkamer 1 (ca. 11,6 m²)
Slaapkamer 2 (ca. 5,6 m²)
De badkamer (ca. 2,0 m²) is volledig betegeld en voorzien van een douche en wastafel. Er is een aparte toiletruimte, waar je beschikt over een duoblok en fonteintje.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 119822162 Meld aan Aanbodpagina